Hakkımızda


Hakkımızda

Cicasoft, genç ve tecrübeli bir ekip tarafından kurulan, yenilikçi yazılım çözümleri, web hizmetleri ve dijital hizmetler sunan, bilişim alanındaki yeni teknolojileri bir çatı altında toplayıp kurduğu altyapı ile geliştiren, değişen kullanıcı ihtiyaçlarına özgün çözümler sunan, başarı odaklı hizmet veren sizi dinleyen ve fikirlerinize önem veren bir yazılım firmasıdır.
Güvenilirlik ve dürüstlük, müşterilerimiz ile ilişki kurarken, bizim için anahtar parametrelerdir. Müşterilerimizin en güvenilir, değerli ve yenilikçi yazılım geliştirme ortağı olabilmek için sürekli gelişime zaman ayırıyoruz ve yatırım yapıyoruz. Satış sonrası hizmetlerimiz ile her zaman ve her yerde müşterilerimize çözümler sunmaya devam ediyoruz. 15 yılı aşan dijital dünya deneyimi olan kurucumuz ve alanında uzman takım arkadaşlarımız ile gelişime açık olarak çalışıyoruz ve 360 derece bakış açısı prensibini benimsiyoruz.
Sunduğumuz geniş hizmet ve çözümlerimizle müşterilerimize hızlı ve gerçekçi bilgi akışı sunup önemli ve ihtiyaç duyulan bilgileri en verimli şekilde sunuyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor, analiz ediyor ve gerekli görülmesi halinde çözümlerimize dâhil ediyoruz Müşterilerimiz için geliştirdiğimiz sistemlerle firmaların asıl işlerine odaklanıp yoğunlaşmalarına, değişen dinamiklere uyum sağlamalarına, bu sayede rekabette öne çıkmalarına yardımcı oluyor birlikte büyümeyi hedefliyoruz.